MarCar

Parking strzeżony w okolicy lotniska

Przeciwnie obiegowej ocen propozycja parkingu przy lotnisku Okęcie nie jest przydzielona wyłącznie dla osób odlatujących z lotniska w Warszawie, zamieszkujących poza metropolią. Z przeciwnej strony bo inaczej, mobilizujemy do skorzystania z naszej oferty domowników Warszawy. Nie należy chyba nikogo perswadować, jakie niebezpieczeństwa czatują na czterokołowiec pozostawiony bez dozoru na osiedlowym parkingu na okres dwóch tygodni, czy nieraz notabene dłużej. Miłym zaskoczeniem będzie wartość proponowana za parkowanie wehikułu na parkingu przy lotnisku Chopina. Mając na uwadze promocje, jest ona niższa niż wypożyczenie parkingu dla pozostawionego czterokołowca w centrum miasta. Na dodatek nie musimy ambarasować się, jakim sposobem przesuniemy się na lotnisko Okęcie w dniu planowanego wylotu. Parking przy warszawskim lotnisku ręczy, iż punktualnie dotrzemy do hali odlotów.

parking lotnisko Chopina

Administrując własną, poręczną flotą przewozową ręczymy, że w ergonomicznych warunkach tramp i jego ciężar bez jakichkolwiek obniżeń zajdzie na lotnisko. Bezpieczeństwo pozostawionego czterokołowca gwarantowane jest poprzez dwudziestoczterogodzinne pilnowanie fizyczne obwodu parkingu. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie parkingu przy lotnisku Okęcie. W przypadku uszkodzenia wozu powstałego przykładowo wskutek burzy gradowej, oraz orkanu, pomimo że automobil nie jest ubezpieczony od tego typu zjawisk, poręczamy pokrycie przeżytych strat. Taka sytuacja nie byłaby do zrobienia w wypadku pozostawienie automobilu na parkingu osiedlowym, albo na innych parkingach przy Okęciu, które nie posiadają takiego zabezpieczenia.

Parking przy lotnisku

Wyposażenie parkingu przy lotnisku Chopina gwarantuje, że po powrocie nie napotka nas przykra niespodzianka w postaci wyładowanego akumulatora i braku możliwości odpalenia wozu. Dzięki posiadanym narzędziom rozruchowym prędko poruszymy każdy wehikuł i proponujemy także opcję doładowania akumulatora. Każdy pozostawiony na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie samochód będzie indywidualnie zadbany. Na dodatek, dzięki posiadanej swojej flotylli frachtowej poręczamy, iż po powrocie na Okęcie prędko i gładko każdy powsinoga zostanie przetransportowany na parking.